יום שבת, 2 במרץ 2013

תיאורית קונספירציה לשבת בבוקר

הכירו את הטואטרה (Sphenodon Punctatus). היא נראית כמו לטאה, אבל היא לא לטאה אלא חלק ממשפחת זוחלים נפרדת. היא חיה על כמה איים סלעיים בקרבת ניו-זילנד, מסתתרת במחילות של עופות-ים ונושכת פולשים. יש לה גם עין שלישית.

מה זה עין שלישית? לטואטרה יש אבר חישה קודקודי בנוסף לשתי העיניים הרגילות, שכולל עדשה, רשתית, מבנים דמויי מדוכים ועצב חישה מנוון. העין הזו היא כנראה שריד אבולוציוני כלשהו, אם כי לא ברור למה. ניסויים לא הצליחו להוציא ממנה תגובה לשום סוג של קרינה. העין הזו חשופה אצל טואטרות צעירות, אבל מתכסה בקשקשים כאשר הטואטרה מתבגרת.

נחמד ומעניין, נכון, אבל מה אני חושבת כשאני רואה דברים כאלה?

אני חושבת, "עין שלישית --> ניו אייג'--> סדר עולמי חדש --> אנשי לטאה ששולטים בהכל מאחורי הקלעים --> אהה!"

כמובן שאלה לא אנשי לטאה, העב"מולוגים פשוט לא בקיאים מספיק בזואולוגיה. האנושות מתומרנת מאחורי הקלעים על-ידי טואטרות. אלה מקבלות הוראות מקודדות באנרגיית חיים קוסמית מאדוניהם, הישויות שבראו את האנושות ושוכנות כעת מעבר לערפילית אנדרומדה. העין השלישית הוענקה לטואטרות על-ידי הישויות, שכונו בתרבויות שונות "אלים", "מלאכים" או "חייזרים". כל הדיבורים של הילרים אנושיים על עין שלישית הם זיכרונות לא שלמים מתקופה קדומה יותר, אבל למעשה אנחנו מעולם לא נועדנו לתקשר ישירות עם הבוראים: הגזע הנבחר שלהם הוא הטואטרות, עם עינן השלישית הפונה לשמיים (לא הגיוני יותר  מעין באמצע המצח?).

וכך הטואטרות מסתתרות במחילות בין הסלעים וממתינות לשעתן, השעה בה הבוראים ישובו והן יעלו מהדרום וימשלו בכוכב-הלכת כולו!

I, for one, welcome our new sphenodon overlords


תגובה 1:

  1. תאוריה חדשה כל שבת, בבקשה.
    תודה.

    (I dare you. I double dare you)

    השבמחק